amazon a ksiazka.co.uk

I znowu się skusiłam i zamówiłam książke na ksiazka.co.uk. Trzeci raz i to był trzeci błąd. Za każdym razem mam problem z przesyłką. Ale tym razem przeszli samych siebie… na książkę czekam już chyba 4 tygodnie. Dostałam kilka maili z informacją, że transport jest opoźniony. I tym sposobem dowiedziałam się, że książki nie było na stanie (nie powinno być takiej informacji na stronie???). Bo zaspy, bo śnieg, bo coś tam jeszcze. Mam nadzieję, że nam droga do Polski nie zajmie 3 tygodni?
Pani z Customer Service, która już 3 razy informowała mailowo o opóźnieniu pisze na końcu: “Serdecznie pozdrawiam i pozostaje do dyspozycji”. Hmm nie ma to jak ściemniać, bo na maila od kilku dni nie dostałam od niej odpowiedzi.

Jestem wściekła na swoją głupotę, że kolejny raz tam cokolwiek zamówiłam. Grrrr…

Książki zamówiłam też na amazon.co.uk. Tam nigdy nie miałam problemów. Ale tym razem przesyłka też mi się opóźnia (tzn do wczoraj). Wczoraj rano napisałam do nich maila, co się dzieje. Jednak paczka doszła wczoraj późnym popołudniem. A dzisiaj dostałam też od nich maila, że wysłali mi ją drugi raz (tak na wszelki wypadek). Oczywiście płacić nie muszę, ale jakby ta pierwsza doszła to mam usunąć to drugie zamówienie lub odesłać paczke. Na tyle mi ufają? :-)

Komentarze

 1. ksiazka.co.uk

  Droga Pani.

  Doceniamy bardzo fakt, że jest Pani naszą stałą klientką i dopełnimy wszelkich starań, by przyszłe zamówienia przychodziły do Pani na czas.

  Przyznajemy, że w tym roku (2010) w okresie świątecznym paczki wysyłane były z opóźnieniem. Niespotykane opady śniegu zablokowały północną i środkową Wielką Brytanię bardzo skutecznie. Nie tylko my zostaliśmy dotknięci czasową blokadą – było to rónież Royal Mail, Amazon (jak pani wspomniała) i wszystkie inne firmy zlokalizowane na północy. Drogi poza miastem były po prostu zupełnie nieprzejezdne, zaś kurierzy dowożący książki do nas zablokowali się nawałem świątecznych zamówień.
  Informacja o tym była cały czas na stronie widoczna tak, by każdy przed decyzją o złożeniu zamówienia świadomy był spodziewanych opóźnień. Dla ciekawych baner który pojawiał się w tym czasie na stronach oraz przy składaniu zamówienia dostępny jest wciąż pod adresem http://ksiazka.co.uk/images/informacja_swiateczna.jpg

  Okres ten na szczęście dawno się już zakończył, nagromadzone książki wysłane a aktualnie nie mamy żadnych opóźnień. Przypomniam, że dla książek znajdujących się w lokalnym magazynie czas dostawy wynosi ok. 2-3 dni, zaś sprowadzanych z Polski 7 dni roboczych.

  Zapraszam więc serdecznie do zakupów.

  Pozdrawiam,
  życząc miłego dnia
  Agnieszka Dankiewicz

  Customer Service
  Ksiazka.co.uk

  Odpowiedz

Dodaj komentarz