Zmień swoje życie z Chodakowską

Czyli sposób na kurczenie się spodni:)

Od razu mówię, że “szał Chodakowskiej” mnie nie dopadł:) Choć kilka razy próbowałam pokonać Skalpel czy Killera. Ale jak wiadomo słabo z moją silną wolą.

Za dużo ostatnio było u mnie pizzy, za którą w sumie nie przepadam, ale ładnie pachnie i sama się robi:) Do tego słodycze, bo są dobre na wszystko…no prawie wszystko. No i zima idzie, chora byłam i jak na złość jeszcze spodnie się kurczą. Dlatego postanowiłam, że czas poprawić jadłospis.

A że nie mam czasu na wymyślanie codziennie co tu jeść postanowiłam poszukać inspiracji, czyli gotowych przepisów. I tak wpadła mi w ręce książka “Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską. 30 dni minut treningów przepisów”, czyli czarno na białym co jeść i ile. Ćwiczenia akurat mnie mniej interesują, bo zamierzam dalej biegać (chwilowo tylko mam zakaz po chorobie..ahhh).

Niektóre potrawy (jak np ryby) się nie sprawdzą i będą wersją weekendową. Jakoś nie wyobrażam sobie podgrzewać ryby w mikrofali i rozsiewać po całym biurze ten jej zapach:) W poprzedniej pracy był taki jeden, co ciągle rybę jadł i nie było to miłe doświadczenie dla otoczenia. W czasie jego lunchu mój wiatrak chodził pełną parą, nieważne czy zima czy lato…byle ten smród odleciał:) Swoją drogą ciekawe czy dalej tak jest?:)

Jutro pierwszy dzień. Muesli z kiwi; kurczak z makaronem, fasolką i sałatką; na kolacje sałatka Cezar. Do tego 2 przekąski do wyboru. A gdzie słodycze???:) Jakąś czekoladkę napewno uda mi się wcisnąć:)

Komentarze

  1. sihaja

   No szczerze mówiąc to całkiem ciekawe te przepisy. Porcje dość spore, że ledwo daje rade je zjeść, ale to może dzięki temu nie chce się słodyczy (aż tak mocno)

 1. Anka Skakanka

  Pisałam komentarze z telefonu i mo pozżerało pół, a zaraz mnie pewnie wywali za spamowanie ;)
  Ja właśnie ze słodyczami mam największy problem, nie ma dnia bez czegoś słodkiego, a że teraz musiałam znacznie przystopować z treningami, to już czuję że dupa zaczyna rosnąć :( Ale Ty się nie daj, walcz ;P

  Odpowiedz

Dodaj komentarz