I połowa za nami

A jeszcze pamiętam 6 tydzień, kiedy nie mogłam się doczekać pierwszego usg (w 12 tygodniu). Miałam wrażenie, że cała wieczność przede mną:)

A teraz już jesteśmy po drugim i podobno ostatnim usg. Wszystko jest w porządku, serducho jest silne, wszystkie wymiary w normie. Niedługo się okaże, czy kopnięcie też ma silne:) No i to chłopiec!

Wszyscy naokoło mi mówili, że będzie chłopiec. Choć nie wiem skąd można mieć takie przeczucia, zwłaszcza że ja żadnych nie miałam. Zdawałam sobie sprawę, że wpływu na płeć nie mam, ale mimo wszystko było dziwne uczucie kiedy usłyszałam, że to chłopak. A wszystko przez to, że całe życie “planowałam” sobie że będę mieć jedno dziecko i to dziewczynkę:) Noo… ślub też planowałam w tym roku; i na pewno nie miałam w planach mieszkać za granicą. W wyuczonym zawodzie też nie pracuje:) Ale w żadnym wypadku nie uważam, że życie potoczyło mi się źle. Po prostu nie ma co planować za bardzo:)

A dwóch facetów w domu to będzie raj. Będę rodzynką i będą koło mnie skakać:P Taaak to jest mój kolejny plan:)

A w pracy mnie wkurzyli. Jednak zabrali mi kase z wypłaty za to chorowanie.

Bycie ciężarówką jednak nic nie zmienia. Dalej jest tylko 10 dni płatne 100%, a po tym już tylko £88 tygodniowo. I nieważne, czy ciąża zagrożona czy nie. Jedyne co, to nie mogą nic mi zrobić jeśli za dużo choruje. Bo tak normalnie to dostajesz ostrzeżenia za zbyt częste chorowanie, co może prowadzić do zwolnienia. Ale czy faktycznie można kogoś zwolnić za chorowanie, to nie mam pojęcia.

A tak poza tym to u mnie po staremu: pracuje i śpie. Czekałam z utęsknieniem na drugi trymestr, bo czytałam że tryska się energią. Ale niestety nie w moim przypadku. Po pracy wracam jak zombi i przesypiam większość wolnego czasu. Oby synek po mnie miał spanie:P

Komentarze

 1. Marta Anna

  Czas tak szybko leci:)
  Tylko patrzeć, a dzieci będą wkrótce z nami. Życzę ci dużo zdrówka i siły.
  U mnie też wszyscy mówili, że będzie chłopak i dziewczynka, bo Jennifer Lopez i inne gwiazdy po 30 miały parkę, bla bla. Jak dla mnie gadanie, za bardzo pomylić się nie można, chłopak, dziewczynka, dziewczynka, chłopak:)

  Zaplanować nie da się wszystkiego, życie i tak najczęściej nas zaskakuje:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz