I po party

Mimo że nie byłam w sukience zostałam wpuszczona do lokalu:)
Patrząc na lokal dziwie się czemu wymagali eleganckiego stroju. Zwykły pub, przerobiony z jakiegoś magazynu. Same ochy i achy były, jak to tam jest cudownie i w ogóle super hiper. W sukience można by zmarznąć, w szpilkach połamać nogi (na trzeźwo) a rajstopy podrzeć o plastikowe siedzenia. Jedzenie było okropne i jak na taką ilość osób to zdecydowanie za mało. A alkohol to piwo i jakiś jeden rodzaj drinka, chyba też wino. Masakra. W porównaniu z poprzednimi imprezami ta była denna.
Potem jak zmieniłam towarzystwo, przestałam się nudzić :-)

####### rozszerzenie ########
Zapomniałam się pochwalić co dostałam od Mikołaja w pracy…
Tym razem było jak w szkole. Losowaliśmy osobę i tak do 5 funtów mieliśmy jej coś kupić. Większość tych osób jest w sumie obca i ciężko było coś kupić, ale nigdy nie wpadłabym na pomysł kupienia muffinka na prezent.

A ja właśnie takie coś dostałam i powiem szczerze, że jestem rozczarowana :-) Zwykły czekoladowy mikołaj byłby lepszy:)

Komentarze

 1. sihaja

  Muffinka nie zjadłam, nawet go z pracy nie zabrałam:) Owszem lubie muffinki, ale takie świeżo upieczone, a nie zawinięte w folię i kupione zapewne w supermarkecie.

  A jak odbierałam mój super wypas prezent to zachowałama się po angielsku:) Przykleiłam sobie ten ich “szczery” uśmiech i udawałam że dostałam wymarzonego muffinka:)

  Sylwia – a do kiedy musze dać znać?:) Bo coś mój kuzyn przebąkiwał że chce mnie odwiedzić. No chyba że jak coś to mogę go wziąść ze soba:)

  Odpowiedz
 2. Zuska

  Po angielsku toś Ty powinna chyba wyjść? :D
  Swoją drogą to się Siwus bardzo zmieniłaś – jakby nie do poznania jakaś jesteś…przypomniała mi się pewna bajka:
  A: Czemu masz takie duże oczy?
  S: Żeby lepiej widzieć… MUFFINA! :D

  Siwus -> do mnie też możesz wziąć Kuzyna ze sobą ;) Psy się Nim zajmą ;)

  Odpowiedz
 3. sihaja

  No bo zawsze mi wszyscy mówią…”tyle cie nie widziałam, ale nic sie nie zmieniłaś”. A ja tak sie staram, maseczki z ogórka czy innego pomidora, kosmetyczka, masażysta… i nikt nie docenia:)
  To teraz przynajmniej jakieś zainteresowanie jest…aż dwa razy tu zajrzałaś:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz